Mała Ania na spacerze w konstancińskim Parku

W jedną z październikowych niedziel, wybrałam się wraz z moją koleżanką z podstawówki Agatą i jej uroczącą córeczką, na długi spacer po Parku w Konstancinie. 

Podczas naszej przechadzki alejkami parku, było już widać, że zawitała do nas jesień. Chciałam zatrzymać barwy jesieni w moim obiektywie i przy okazji udało mi się zrobić kilka zdjęć półtorarocznej Ani.

Poniżej umieszczam wybrane zdjęcia Ani 🙂

Agata, dzięki za możliwość zrobienia zdjęć oraz zgodę na ich publikację 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dzieci, Ludzie portret, Pejzaże i scenerie i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Mała Ania na spacerze w konstancińskim Parku

  1. Polubiłem Anię i miło wspominam zdjęcia w Parku. Mam nadzieję, że za jakiś czas, będziemy mogli zrobić jej zdjęcia w innej scenerii i przy lepszym świetle. 😉

  2. Sylwia pisze:

    @ Marcin, może uda nam się zrobić zdjęcia, jak Ania będzie szalała w śniegu 😉

  3. Agata pisze:

    Zdjęcia bardzo mi się podobają … będą wspaniałą pamiątką w naszym rodzinnym albumie … miło było spotkać Cię „po latach” … mam nadzieję że wkrótce się zobaczymy, jeszcze raz wielkie dzięki, a z tym brykaniem po śniegu-pomysł rewelka !!!!

  4. Sylwia pisze:

    @ Agata – cieszę się, że zdjęcia Ci się podobają 🙂 Mi również było miło spotkać się z Tobą i Anią. Co do zdjęć Ani w śniegu, to się jeszcze zmówimy. Pozdrawiam 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *