Radosna Wigilia w Piasecznie

19 grudnia 2010 roku w KS Piaseczno, odbyła się po raz 6 Radosna Wigilia dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin z Gminy Piaseczno.

Pomysłodawczynią i za razem organizatorką tej akcji jest Kasia Kondraciuk. Kobieta, która bezinteresownie pomaga maluchom z biednych rodzin, poczuć wielką radość w ich małych serduszkach w okresie świątecznym. Dzięki Kasiu 🙂

Z roku na rok, akcja ta cieszy się coraz większym poparciem różnych osób, nawet naszych władz. W tym roku, Radosną Wigilię zaszczycił swoją obecnością nowy Burmistrz Pan Zdzisław Lis, z-ca Burmistrza Pan Daniel Putkiewicz oraz Prezes Cechu Rzemiosł Różnych Piaseczno Pan Stefan Krzosek wraz z Sekretarzem Panią Ewą Szymanowską. Dla maluchów wystąpił Zespół Grawitacja oraz pokazywał swoje umiejętności iluzjonistyczne Pan Maciek Kozłowski. Dzieci między innymi otrzymały słodycze, kosmetyki, książki, odzież, obuwie a także od indywidualnych darczyńców dofinansowanie do ferii i wakacji.

Reportaż o przygotowaniach do Radosnej Wigilii mogliśmy zobaczyć 24 grudnia w TVN w programie „Uwaga” -> uwaga.onet.pl

Poniżej umieszczam krótki fotoreportaż z tej Akcji 🙂

Osobom odwiedzającym mój fotoblog składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowych, spokojnych, pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2011 Roku !

WESOŁYCH ŚWIĄT 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dzieci, Reportaż i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Radosna Wigilia w Piasecznie

  1. Pamiętam, jak miałaś małe przerażenie w oczach, idąc robić fotoreportaż z imprezy dla dzieci. Jak się okazało, nie było to potrzebne, ponieważ dałaś sobie radę. Najbardziej spodobało mi się pierwsze zdjęcie Pauliny z Matim, grupowe zdjęcie nr 10, a także Mikołaj na zdjęciu nr 14. 🙂

  2. Kasia Kondraciuk pisze:

    Droga Sylwio ,
    bardzo dziękuję za miłe słowa na mój temat, oczywiście sama bym nie ogarnęła tego przedsięwzięcia gdyby nie pomoc i zaangażowanie ludzi, którzy na każdy mój apel odpowiadali z entuzjazmem i radością. Tak więc ukłony należą się wszystkim mieszkańcom Piaseczna , którzy przyłączyli się do akcji. Pozdrawiam.
    Bym zapomniała – zdjęcia śliczne.

  3. Nice site, nice and easy on the eyes and great content too.

  4. Pingback: Spotkanie z Radosną Wigilią w Centrum Kultury | Fotoblog Sylwia Nader

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *