Kabaret Moralnego Niepokoju w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Piasecznie

W ostatni wtorek, wybrałam się wraz ze znajomymi na Kabaret Moralnego Niepokoju, który gościł na scenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Piasecznie.

Kabaret Moralnego Niepokoju powstał w 1996 roku. Występują w nim m.in. Paweł Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Katarzyna Pakosińska oraz Rafał Zbieć. Kabaret skupia się głównie na sprawach społecznych, absurdach życia codziennego, a także nie stroni od polityki. Bawiłam się świetnie podczas ich występów. Potrafią rozbawić publiczność. Poniżej umieszczam wybrane zdjęcia. Zachęcam do ich obejrzenia 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Reportaż i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na Kabaret Moralnego Niepokoju w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Piasecznie

  1. Jakiś czas temu wspomniałaś, że nie lubisz robić fotoreportaży, a teraz widzę, że coraz częściej pojawiają się nowe zdjęcia, z wydarzeń kulturalnych w MGOK. 😉 Oglądając zdjęcia, dopiero teraz żałuję, że nie poszedłem na kabaret.

  2. Beata pisze:

    Fajne zdjęcia. 🙂

  3. Sylwia pisze:

    Dzięki za odwiedziny i komentarze 🙂
    @ Marcin, nie jestem dobra w robieniu reportaży. Wolę robić zdjęcia portretowe 😉 W okresie zimowym nie ma chętnych osób do pozowania 🙁 w związku z tym pozostają mi fotoreportaże 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *